BitTorrent

7.9.9 build 43296

3.7

3

Büyük dosyaları indirmenin heyecan verici yolu

3.2M

Bu uygulamayı oyla

BitTorrent diğer kullanıcıların yardımıyla inanılmaz hızda büyük dosyaları indirebilen bir uygulamadır. Diğer dosya değişim programlarında olduğu gibi, diğer kullanıcılardan da indirmeler alabilirsiniz. BitTorrent linkine her tıkladığınızda, zaten indirmiş olduğunuz dosyanın parçalarını diğer kullanıcılara gönderiyor olacaksınız, ne kadar çok gönderirseniz, o kadar çok alırsınız.

BitTorrent'te ise yeni torrentler için bir arama motoru ya da programı ayarlamak için ayarlar bulamayacaksınız. Onun yerine, torrent bağlantılarına sahip olan farklı websitelerinden indirmeler yapabilirsiniz. Aslında, bu günlerde daha kapsamlı torrent müşterileri mevcut, fakat amacınız ekstra özellik ya da yüksek kaynak tüketimi olmadan dosya indirmek ise, bu sizin için ideal bir seçenek.

Çok basit bir şekilde çalışır: sadece bir kaç saniyede kurabilirsiniz ve herhangi bir websitesindeki torrent bağlantısına tıkladığınızda, BitTorrent bir indirme penceresi açar. Program indirmeleri durdurabilir, tekrar başlatabilir ve sınırsız transferler gerçekleştirebilir.
Uptodown X